O nas

O czym piszemy?

Piszemy o wszystkim co dotyczy dzieci.
O tym co im towarzyszy na co dzień.

Znajdziecie tu propozycje wyprawki, przydatne akcesoria dla dzieci, zabawki. Będzie też o książkowych hitach. O tym co się sprawdza
w wyprawce, a co jest zupełnie zbędne. Tematy zabawkowe, nie tylko w kontekście prezentów, ale tez racjonalnego wyposażenia pokoju dziecięcego.

Poruszymy tematy poważniejsze. Trochę o rozwoju, rozszerzaniu diety dzieci i żywieniu. Piszemy też o trendach w wychowywaniu, różnych podejściach do opieki nad dziećmi, czyli codzienność rodzicielska.

Mieszanka tematów okołodzieciowych - będziemy poszukiwać odpowiedzi na tematy, które są rodzicom bliskie, ale też czasem trudne.

Nie zapominamy też o Mamach! Wyjatkowych bohaterkach dnia codziennego, których ciepło, wyrozumiałość i troska tworzą wyjatkową magiczna relację, której nie da się z nichym pomylić i zastapić.

Same uczymy się budować dobre dzieciństwo naszych dzieci, oparte na rozpoznawaniu potrzeb, emocji.

Często uczymy sie na nowo, zdarza się bowiem, że metody wychowawcze poprzedniego pokolenia nieco rozmijają się z tymi, których chcielibyśmy być częścią.

Zapraszamy Was do towaryszenia W poszukiwaniu najlepszej drogi do rodzicielstwa.

Krolik

Autorzy

portret_placeholder

Aneta Domka

Aneta Domka - na co dzień próbuje pogodzić pracę z wychowywaniem - walka nie jest równa 🙂

Mama czwórki dzikich dzieci, z których każde to inna bajka 🙂 właścicielka rudej kotki i karmelowego kundla.

Zawodowo związana z branżą parentingową od 13 lat, e-commerce i social media. Pisuje dla kilku portali oraz prasy drukowanej.

Hobbystycznie zaczytana w treściach, najchętniej o tematyce z pogranicza psychologii, szczególnie w aspekcie dzieci, relaksacyjnie miłośniczka słowa pisanego Julii Rozumek. Dla przyjemności i odprężenia buszuje w okolicznych lumpeksach. Celebruje wintydz w każdej postaci.